Čemu věříme v IPM Europe?

Pro naše klienty vytváříme individuální řešení, při kterém budujeme moderní, inteligentní a co nejdokonalejší způsob zneškodnění škůdců.

Ve společnosti IPM Europe se soustředíme na to, abychom nabídli zákazníkům to nejlepší v oblasti boje proti škůdcům. Naše cesta začala v roce 2002, kdy jsme vyvinuli první počítačový program pro ochranu před škůdci. V roce 2005 jsme připravili mobilní aplikaci pro telefony značky Nokia a v roce 2009 jsme začali využívat první dálkové senzory na monitorovacích stanicích.

Velký zlom nastal v roce 2014, kdy jsme uskutečnili první instalaci v potravinářském závodě a spustili export našich technologií do světa. V roce 2017 jsme začali působit i v České republice. V témže roce jsme zahájili instalaci u prvních českých klientů.

V květnu 2019 jsme se zahraničními partnery oficiálně odstartovali novou společnost v České republice. Jmenuje se IPM Europe a naším společným cílem je rozšířit integrovaný digitální systém pro boj se škůdci v Česku i v celé Evropě. Klienti, pro něž pracujeme, se již pilně připravují na dobu, kdy se digitalizace stane běžným standardem. My jim díky dlouhodobému vývoji a spolehlivosti našich systémů nabízíme efektivní řešení v oblasti deratizace.

Novinkou v IPM Europe je spuštění technologie NB-IoT, což je rozšířený standard Internetu věcí. Tato technologie přinese celou řadu novinek a zákazníkům ještě zjednoduší přístupnost našich výrobků.

00 %
času ochrany před škůdci
zabere deratizace.

00 %
času při deratizaci kontrolují
pracovníci prázdné pasti.

Naše technologie šetří vaše peníze.

Systém IPM zajišťuje nepřetržitý monitoring vašich objektů a okamžitě informuje technika. Znamená to konec obcházení prázdných pastí i dokonalý přehled o pohybu škůdců ve vašich objektech.

Systém pro celý svět

Když se škůdci setkají s budoucností

Naši partneři v Evropě

Naše vize, náš přístup

Vše, co děláme, je promyšlené do posledního detailu.

Vše od prvního návrhu po dokončení zakázky. Máme jeden hlavní cíl: Připravit naše partnery
na dobu, kdy se digitální ochrana před škůdci stane běžným standardem.

Přicházíme s řešením přesně pro vás

„Jsme si jistí, že když začnete pracovat se systémem, uvidíte jednoduchost, moudrost a efektivitu, která hovoří sama o sobě.“

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí