Ochranu před škůdci zajišťujeme pomocí pokročilých metod. Naše pasti automaticky rozpoznají škůdce, komunikují s vámi přes mobilní aplikaci a zpracují za vás přehledné online statistiky.

IPM Square Rat

IPM Square Rat

Inteligentní past na krysy a potkany. Ovládá se přes internet a vyniká jednoduchou obsluhou.

Past Square Rat komunikuje přes Wi-Fi s vaším mobilem nebo počítačem a okamžitě vás informuje o odchytu. Nemusíte se přitom bát složitého nastavování. Instalace pasti trvá méně než minutu. Nabízíme také program integrované ochrany proti škůdcům s libovolným množstvím pastí, který je automaticky kontroluje každých 24 hodin.

Detaily produktu
IPM Square Mouse

IPM Square Mouse

Dvojpast a non-stop monitorování aktivity myší v jednom.

Square Mouse je řešení pro odchyt myší, které nepřetržitě monitoruje dění ve vašem objektu. Při detekci aktivity hlodavců nebo odchytu vás okamžitě informuje přes upozornění v aplikaci a zasláním e-mailového hlášení. Šetří tak čas strávený inspekcemi a prohlížením prázdných pastí. Pro instalaci stačí stisknout jediné tlačítko. Systém lze ovládat přes internet nebo mobil a práce s ním nevyžaduje žádné odborné znalosti.

Detaily produktu
IPM Square Multi-Catcher

IPM Square Multi-Catcher

Živolovná past, která vás okamžitě upozorní na odchyt.

Odchyt škůdců zaživa nebyl nikdy jednodušší a spolehlivější. Jakmile do živolovné pasti Square Multi-Catcher vstoupí hlodavec, dostanete upozornění přes wi-fi síť. Škůdce tak nebude trávit v pasti delší dobu, než je nezbytně nutné. Vaši zaměstnanci přitom nebudou muset zbytečně plýtvat čas kontrolou prázdných pastí.

Detaily produktu
IPM Square Eye

IPM Square Eye

Univerzální řešení s kamerou, pastí a umělou inteligencí.

Hledáte systém, který dokáže rozpoznat škůdce a podle toho s nimi naložit? Square Eye dokáže díky soustavě čidel a umělé inteligenci rozlišit jednotlivé hlodavce, hmyz a další škůdce. Náš systém můžete podle toho vybavit správnou pastí – nebo klidně kombinací hned několika vhodných pastí najednou.

Detaily produktu
IPM Square aplikace

IPM Square aplikace

Dokonalý přehled o všech pastích. Kdykoli a odkudkoli.

Naše aplikace je uživatelsky přívětivá, srozumitelná a dává vám nepřetržitý dohled nad všemi pastmi. Vždy tak víte, kolik z nich je aktivních či jak často dochází k jejich spuštění. Aplikace vás upozorní i na nízký stav baterií v jednotkách. Rozmístění pastí můžete sledovat na přehledné mapě.

Detaily produktu

00 %
času ochrany před škůdci
zabere deratizace.

00 %
času při deratizaci kontrolují
pracovníci prázdné pasti.

Naše technologie šetří vaše peníze.

Systém IPM zajišťuje nepřetržitý monitoring vašich objektů a okamžitě informuje technika. Znamená to konec obcházení prázdných pastí i dokonalý přehled o pohybu škůdců ve vašich objektech.

Systém pro celý svět

Když se škůdci setkají s budoucností

Naši partneři v Evropě

Naše vize, náš přístup

Vše, co děláme, je promyšlené do posledního detailu.

Vše od prvního návrhu po dokončení zakázky. Máme jeden hlavní cíl: Připravit naše partnery
na dobu, kdy se digitální ochrana před škůdci stane běžným standardem.

Přicházíme s řešením přesně pro vás

„Jsme si jistí, že když začnete pracovat se systémem, uvidíte jednoduchost, moudrost a efektivitu, která hovoří sama o sobě.“

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Beru na vědomí